Tel: 603 694 397Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego "PŁYWAK"
Menu

Zobacz także

Obóz 2014

Obóz sportowo-rekreacyjny Kołobrzeg Podczele.

Od 4 do 15 sierpnia 2014 roku 25 młodych sportowców z naszego Klubu przebywało na obozie sportowo-rekreacyjnym. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym Podczele II w Kołobrzegu. Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo-leśnym EKO PARKU w odległości 600 metrów od morza i 5 km od centrum miasta to idealne miejsce na wypoczynek połączony z zajęciami sportowymi. Do naszej dyspozycji były odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje, smaczne wyżywienie w gustownym wnętrzu jadalni. Dzięki sytym i zdrowym posiłkom dzieci miały siłę na całodzienne zadania sportowe.

Dzieci w wieku od 9 do 16 lat spędziły niezapomniane wakacje, bawiąc się w doskonałym towarzystwie, poznając nowe atrakcje oraz doskonaląc swoje umiejętności pływackie. Dzieci były pod opieką profesjonalnej kadry wychowawców oraz instruktorów pływania i ratownictwa. Oprócz zajęć sportowych czekało na nie wiele dodatkowych atrakcji. Grupa zwiedzała Kołobrzeg, kąpała się w morzu, nie zabrakło ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz przejażdżki amfibią wojskową.

Nowością na obozie były zajęcia z pierwszej pomocy oraz - dla grupy starszej - treningi ratownictwa wodnego. Zdjęcia z obozu w zakładce Obozy.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w zimowym obozie.

Sponsorzy

 

Partnerzy

Do góry