Tel: 603 694 397Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego "PŁYWAK"
Menu

Obóz 2015

Czy chcesz aby Twoje dziecko spędziło niezapomniane wakacje 2015, bawiąc się w doskonałym towarzystwie, poznając nowe atrakcje oraz doskonaląc swoje umiejętności pływackie? Jeśli tak to dobrze, że znalazłeś nasz obóz sportowy, gdzie dzieci będą miały możliwość spotkania wspaniałych ludzi, profesjonalną kadrę wychowawców i naszych instruktorów pływania i ratownictwa.

Poszukujesz fajnego wyjazdu, na którym zawsze coś się dzieje i każdy dzień dostarcza nowych wrażeń? Udział w obozie sportowym w Kołobrzegu - Podczele z pewnością dostarczy dzieciom wielu pozytywnych emocji.

Mieszkać będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym Podczele II. Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo leśnym EKO PARKU w odległości 600 metrów od morza i 5 km od centrum miasta, sprawia, że jego czar i tajemnicza moc przyciąga turystów od lat. To idealne miejsce na połączony wypoczynek z zajęciami sportowymi. Do naszej dyspozycji są odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje, smaczne wyżywienie w gustownym wnętrzu jadalni. Dzięki sytym i zdrowym posiłkom dzieci będą miały siłę na całodzienne zadania sportowe. Strona internetowa ośrodka: www.podczele2.pl.

Dodatkowych emocji dostarczy dzieciom kąpiel w morzu oraz odpoczynek na czystych i szerokich plażach w Podczelu. Nasz obóz sportowy jest wręcz stworzony dla osób aktywnych, a także tych, które chciałyby poprawić swoją kondycję fizyczną. Przez 12 dni nauczymy młodzież wielu rzeczy, których może jeszcze nie próbowali. Wśród nich znajdą się między innymi gry zespołowe oraz zajęcia z pierwszej pomocy.

Podczas obozu zapewniamy:

 • transport komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami i TV
 • 3 posiłki dziennie
 • dodatkowe ubezpieczenie NNW
 •  treningi pływackie na 25 metrowym basenie
 • opiekę ratownika wodnego na basenie i podczas kąpieli w morzu
 • korzystanie ze wszystkich atrakcji ośrodka (świetlica, stoły do ping-ponga, boiska)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz dyskoteki
 • zwiedzanie Kołobrzegu oraz rejs statkiem
 • wycieczki piesze, podchody oraz marszobiegi
 • wiele zabaw, konkursów, gier i innych niezapomnianych atrakcji
 • zajęcia z pierwszej pomocy

Już dziś zostań RATOWNIKIEM!!! Wyjątkowa okazja możliwa tylko u nas. Podczas trwania obozu możliwe będzie ukończenie I lub II Etapu Szkolenia Ratowników Wodnych. Dodatkowe informacje pod nr. tel. 603 694 397.

Koszt 12 dniowego, niezapomnianego wyjazdu, na którym Wasze pociechy otrzymają pokaźną dawkę sportu, atrakcji, pozytywnych emocji to jedyne 1 500 złotych.

Obóz sportowy odbędzie się w szczycie sezonu letniego, gdzie dni są jeszcze długie, a wieczory ciepłe. Wyjazd 30 lipca, powrót 10 sierpnia.

Zapisy do 30 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego obozu sportowego w Kołobrzegu-Podczele, zadzwoń:

Klub Pływania i Ratownictwa Sportowego „PŁYWAK”

Paweł Powichrowski

603 694 397

ZAPRASZAMY !!!

Sponsorzy

 

Partnerzy

Do góry